Biz Sizi Arayalım
POSMAKS Adisyon, Pos Satış ve Raporlama Sistemi Özellikleri

Tüm özellikleri tek fiyata özgürce kullanın.

Kolay kullanılabilir ve hızlı öğrenilebilir uygulama arayüzleri ile ihtiyacınız olan tüm özellikler POSMAKS işletme otomasyon sisteminde.
man
posmaks patron
İŞLETMENİZİ CEPTEN YÖNETİN

POSMAKS PATRON

Gerçek zamanlı mobil işletme satış ve cari hesap takibi. Günlük, haftalık, aylık raporlar. Kasa takibi.
Download on the App Store
Download on the Google Play
qr karekod menü masadan sipariş
GELİŞMİŞ MENÜ SİSTEMİ - QR & KAREKOD MENÜ

POSMAKS DİJİTAL MENÜ

Restoran, otel ve süpermarketler için çok fonksiyonlu dijital menü sipariş sistemi. Masadan Sipariş, Paket ve Self Servis Sipariş, Oteller için odadan sipariş. Kredi kartı ile ödeme.
Örnek Dijital Menü
qr karekod menü masadan sipariş
GARSONUN MOBİL YARDIMCISI

POSMAKS PAPYON

Posmaks PAPYON uygulaması ile mobil taşınabilir Android & IOS cihazlar kullanarak, sipariş alma ve takip süreçlerinizi hızlandırın. Hem kaynak tasarrufu yapın hem de müşterinize hatasız, daha hızlı hizmet sunmaya başlayın.
Download on the Google Play
Kolay Sipariş, Hatasız Çalışma, Gülen Konuklar.

GELİŞMİŞ SİPARİŞ YÖNETİMİ

İşletmelere hız katan Pos Satış Noktası arayüzü ile işlemlerinizi basit, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin.
Pos satış noktasının sunduğu sesli not, yazılı not, adisyon, masa taşıma, kat planı, ara ödeme gibi özelliklerden faydalanın.

Point Of Sale
Point Of Sale

KOLAY YÖNETİN

Müşterilerinize daha hızlı hizmet vermeye başlayarak, işletmenizi mekandan bağımsız yönetin...
pos adisyon sistemi
Kolay kullanılabilir ve hızlı öğrenilebilir uygulama arayüzleri ile ihtiyacınız olan tüm özellikler POSMAKS işletme otomasyon sisteminde.
pos
Pos Satış Noktası

İşletmelere hız katan Pos Satış Noktası arayüzü ile işlemlerinizi basit, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. Pos satış noktasının sunduğu sesli not, yazılı not, adisyon, masa taşıma, kat planı, ara ödeme gibi özelliklerden faydalanın.

smartphone
Üretim Yerleri

İşletmenizdeki sipariş hazırlama noktalarını tanımladığınız andan itibaren tüm sipariş süreçlerinizin takibi kolaylaşır. Sistem siparişin alındığı anda sipariş içeriğindeki ürünleri ilgili üretim yerlerine iletir, ürünler hazır olduğunda tek tuş ile ilgili personele bildirilir.

smartphone
İşletme Yönetimi

Kolay İşletme Yönetimi ile dilediğiniz kadar işletmeyi sisteme dahil edebilir, her işletmeye özgü adisyon ve sipariş fişi tasarlayabilir, demirbaşlarınızı, kasalarınızı, katlarınızı, bölgelerinizi ve masalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

alarm
Ürün/Reçete Yönetimi

Ürünlerinizin kategori, vergi oranı, menü ve ya tekli ürün, üretim yerleri, stok içerikleri gibi tüm detaylarını kolayca ile yönetin. Ürünleriniz tanımladığınız stok içerikleri her ürün satışında stoklarınızdan otomatik olarak düşer.

alarm
Stok Yönetimi

Stoklarınızı güvenli bir şekilde takip edin. Stoklarınız belirlediğiniz alt sınıra düştüğünde sistem sizi uyarır. Stok fatura girişlerinizi kolayca yapabilir, belirlediğiniz periyotlarda sistem üzerinden yapacağınız stok sayımları ile kayıp kaçaklarınızı takip edebilirsiniz.

alarm
Gelir-Gider Yönetimi

Gelirlerinizi ve giderlerinizi tüm detayları ile kolayca takip edin. Satışlarınızı belirlediğiniz tarih aralığında sipariş alan personel, hesap alan personel, sipariş katlarına ve bölgelerine göre filtreleyebilirsiniz. Gider kategorilerinizi belirleyebilir, gider faturalarınızı işleyebilirsiniz.

alarm
Personel Yönetimi

Personellerinizi sisteme kolayca dahil edebilir veya çıkarabilirsiniz. Personellerinizi gruplayarak sistem içinde erişebileceği alanları ve yapabileceği işlemlerin yetki tanımlamalarını yapabilirsiniz.

alarm
Vardiya Yönetimi

Personel Vardiya Yönetimi ile günlük, haftalık ya da aylık vardiya planlarınızı yönetebilir ve dilediğiniz zaman haftalık ya da aylık personel çalışma detay raporu alabilirsiniz.

alarm
Paket Servis Yönetimi

Pos Satış Noktası arayüzünden paket servis müşterilerinizi kolayca tanımlayabilir, Caller-Id cihazları ile hızlı bir şekilde arayan kişi, kayıtlı müşteri ise bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

alarm
Çok Şubeli İşletme Yönetimi

Çok şubeli işletmeler için Posmaks işletme yönetimine tüm şubelerinizi dahil ederek tek sistem kullanmalarını sağlayabilir ve tek noktadan yönetebilirsiniz.

alarm
Raporlar

Posmaks’ın en gelişmiş özelliklerinden biri olan Raporlar modülü, belirlediğiniz zaman aralıklarında Satış Detay Raporu, Günlük Kasa Raporu, Günlük Özet Raporu, Stok Raporu, Gün Sonu Raporu, Doluluk Raporu gibi raporlara kolayca erişebilirsiniz.

alarm
Personel Prim Modülü

Personellerinizi belirlediğiniz ürünleri satmaları için teşvik edebilirsiniz. Prim yönetimi ile örneğin belirlediğiniz bir zamanda kazan dibi siparişi alan tüm personellerinize her siparişi için yüzdelik bir oran ya da sabit bir tutarda prim tanımlaması yapabilirsiniz.

alarm
Personel Performans İzleme

Sipariş alan personellerinizin gün içi performanslarını tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Sipariş tutarına göre en çok sipariş alan personelden en az sipariş alan personele kadar listeleyebilirsiniz.

alarm
Kontrollü Kasa Kapanışı

Kontrollü kasa kapanışı kasiyerlerinizin kasada olması gereken tutarı görüntüleyemeden kasa sayım verilerini girmelerini sağlar. Sistem sayım verilerini yanlış giren personeli uyarır ve tekrar sayım yaparak giriş yapmasını sağlar. Günün sonunda işletme yöneticisi tarafından kasada olması gereken tutar ile sayım sonrası çıkan tutar karşılaştırmaları ile birlikte sunulur. Kontrollü Kasa Kapanış modülü ile tüm kasiyerlerin geçmiş kasa kapanış detaylarına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

alarm
Mobil Terminal Uygulaması

Mobil terminal sipariş uygulaması ile android ve ya apple mobil terminallerinizde hızlı, kolay ve pratik sipariş alma ve yetki durumuna göre hesap alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

alarm
Tablet Menü Uygulaması

Müşterilerinize teknolojiyi bir adım önde takip ettiğinizi gösterin. Müşterilerinizin siparişlerini işletme sisteminize entegre tablet menü uygulaması ile vermelerini sağlayın.

alarm
Fatura Modülü

Fatura modülü ile fatura tasarımını kolayca gerçekleştirebilir, tanımlı müşterilerinize hızlı bir şekilde fatura kesebilirsiniz.

alarm
Envanter Yönetimi

Demirbaşlarınızı tüm bilgileri ile kayıt edebilir, garanti sürelerini ve işletme demirbaşlarını kontrol edebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Deneyin

pos adisyon sistemi

.posmaks.com

GİB Zorunlu E-Adisyon (eAdisyon) Uygulaması Nedir?

Posmaks Dijital İşletme Çözümleri

eAdisyon Sistemi ve İşletme Yönetim Sistemi Çözüm Kataloğu

  • Dijital Dönüşüm Çözümleri
  • eAdisyon Sistemi Hakkında Bilgilendirme