Biz Sizi Arayalım

Hemen Ücretsiz Deneyin

pos adisyon sistemi

.posmaks.com


Posmaks restaurant otomasyon sistemini tüm gelişmiş özellikleri ile kafe, bar, pastane gibi işletmelerde üstün özellikli pos adisyon sistemi yapısı ve aynı zamanda garson mobil sipariş alma, sipariş takip etme, müşteri tablet menü, gelişmiş raporlama, hızlı satış, selfs servis, paket servis, masaya servis hizmetlerinizi daha hızlı ve daha güvenli gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Posmaks'ın öncülük ettiği alan bir restauran'ın ihtiyacı olan tüm özellikler ve sistemi kullanan işletmelere değer katmak.

Restaurant, kafe, bar gibi işletmelerin daha iyi yönetilmesi için Posmaks tüm modüllerini herhangi bir ek ücret talep etmeden vergi dahil günlük 7,97 TL'ye hizmetinize sunuyor. Bu hizmetler için yüzlerce Posmaks özelliği yer alıyor. Bunlardan Bazıları;

Akıllı Kasiyer Sayım Sistemi ile kasanızdaki paranın doğruluğundan emin olun. 

Herhangi bir komisyon ödemeden kendi web sitenizi 2 dakikada kurun ve restaurant web sitenizden hemen sipariş almaya başlayın. 

Cafe programı ve restoran adisyon programı ile adisyonlarınızı daha hızlı ve güvenli bir biçimde yönetin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Posmaks'ı Ücretsiz olarak ne kadar süre kullanabilirim?

Posmaks'ı 14 gün ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 14.günün sonunda memnun kalırsanız dilediğiniz Posmaks paketini seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Posmaks Bulut Tabanlı Bir Yazılım Bunun Bana Avantajı Nedir?

Posmaks'ın bulut tabanlı olmasının en büyük avantajı işletmenize bir server (sunucu) almanız gibi bir maliyete gerek kalmaz. İşletmenizdeki Server'a virüs bulaşması gibi bir riskiniz vardır. Posmaks Bulut tabanlı çözümde böyle bir derdiniz olmaz. Çünkü Posmaks üstün güvenlik koşullarında sizlere en iyi çözümü sunmak için gelişmiş bir altyapıya sahiptir.

Cari Hesaplarımı Takip Edebilirmiyim?

Evet, tedarikçilerinize borç ve ödemeleriniz, Cari hesap ile çalıştığınız tüm müşterilerinizin bakiyesini ve tüm hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.

Ücretsiz Olarak Kendi Web Sitem'i kurup Sipariş Almaya Başlayabilir miyim?

Evet, hiç bir ek ücret ödemeden kendi web sitenizi birkaç dakikada kurabilir ve kimseye komisyon ödemeden sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Yemek Sepeti ile Entegre Çalışıyor mu?

Evet, Yemek Sepetinizden gelen tüm siparişler Posmaks'a otomatik olarak düşer.

Paket Servis Kurye Takibi Yapabilir miyim?

Evet, paket servis siparişlerinizi kuryelerinize dağıtabilirsiniz. Bunların takibini yapabilirsiniz.

Stoklarımı Takip Edebilir miyim?

Evet. Ürün reçetelerinize göre her ürün satışında stoklarınızdan düşer. Stoklarınız için alarmlar oluşturabilirsiniz. Örneğin Kola 20 adet'in altına düştüğü zaman Stok Alarmlarında görünür.

Posmaks Üzerinden Fatura Kesebilir miyim?

Evet. Posmaks ile fatura şablonlarınızı oluşturabilir ve seçeceğiniz satışa fatura kesebiliriniz.

Personellere Prim Verebilir miyim?

Evet personellerinize ürün bazlı primler tanımlayabilirsiniz. Örneğin bugün sütlaç siparişi alan personel her sütlaç başına 1 TL ya da %2 prim gibi tanımlamalar yapabilirsiniz. Ay sonu prim raporunda hangi personel'e kaç para prim vereceğinizi ve bunların detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Akıllı Kasiyer Sayım Sistemi Nasıl Çalışır?

Kasiyeriniz vardiyasında o kasaya ödenen tüm hesap adisyonları/satışlar sistem tarafından bilinir. Kasiyer devir yapacağı zaman bir yönetici eşliğinde kasasındaki paraları sayar, bu paralardan kaç tane 200 TL, 100TL, 50TL... olduğunu sayarak sisteme girer. Kasa açılışında kasada kaç para olduğunu girer (Örneğin:250 TL), Pos cihazlarında o vardiyada ne kadar satış olduğunu sisteme girer. Sistem bunun sonucunda anında olması gereken miktar kontrolünü gerçekleştirir. Eğer sistem satışları ile kasa sayım satışı uyuşmaz ise sistem kasiyerden tekrar sayım yapmasını ister. Bu sayımın sonucunda sistem tekrar kontrol yapar ve kasa kapanışı gerçekleşir. Sistem yetkili kişiye tekrar eden kasa sayımlarını ve bunların arasındaki farklar ile birlikte Pos, Nakit, Ticket gibi ödemeler ile yapılan tahsilatlar ile kasiyerin kasa sayımından çıkan tutarı karşılaştırarar bir fiş verir. Posmaks Kasiyer raporlarından tüm kasiyetlerinizin kasalarından çıkan eksik-fazla paraları takip etmenizi sağlar.

Posmaks Papyon Uygulaması Ne İşe Yarar?

Posmaks Papyon Mobil uygulaması ile garsonlarınız hızlı bir şekilde Android cep telefonu ya da el terminalleri üzerinden sipariş alabilirler. Bu siparişler hazır olduğundan Papyon uygulamasında bildirim olarak görünür. Garson siparişi teslim ettiği zaman onaylayarak işlemi tamamlar. Bu sayede sipariş almadan, mutfak, bar gibi üretim alanlarınızın hızını, siparişlerin müşteriye ulaşma sürecini izleyebilirsiniz.

Posmaks Tablet Menü Uygulaması Ne İşe Yarar?

Posmaks Tablet Menü Uygulaması ile müşterilerinize sunacağınız tablet üzerinden müşterinizin siparişi direkt mutfağa kendisinin iletmesini sağlar. Ayrıca müşteri bu uygulama üzerinden hesap isteyebilir. 

Mutfağımda Yazıcı mı Olmalı Yoksa Ekran mı?

Bu konuda dilediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Posmaks ile mutfağınızda yazıcı ya da dokunmatik ekran kullanabilirsiniz. Hatta içeceklerin hazırlandığı bölümde ekran, mutfakta yazıcı kullanımı gibi çoklu opsiyonları da dilerseniz tercih edebilirsiniz. Üretim noktalarınızda dokunmatik ekran kullanımının bir avantajı sipariş sürecini izlemenizi kolaylaştırır. Yani bir ürününüzün mutfaktaki hazırlanma süresini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda eğer üretim noktanızda dokunmatik ekran kullanırsanız, sipariş alan garson'a siparişi mutfak tarafından hazır olarak işaretlendiğinde garsona anında bildirim olarak iletilir.

Cafe adisyon, restoran pos sistemini ve Restaurant Adisyon programını hemen kullanmaya başlayın.