Biz Sizi Arayalım
post

Posmaks öncelikle 2015 yılından bugüne kadar profesyonel ekibi ile sürekli geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam eden bir restaurant pos adisyon sistemidir. Yalnızca bir pos adisyon sistemi demek Posmaks'ı çokta tarif etmeye yetmez. Çünkü Posmaks içindeki yüzlerce özelliği ile restaurant'lara daha kolay yönetim-takip ve daha hızlı hizmet anlayışı getirmeyi hedefliyor.

Bunun için işletmenin kasasının daha doğru yönetilmesinden, mutfağın daha hızlı üretim yapmasına, sipariş personelinin aldığı siparişi daha hızlı üretim yerlerine iletmesinden, üretim yerlerinin hazırlanan siparişi ilgili servis personeline bildirmesine kadar daha birçok özelliği bünyesinden barındırıyor.

Bu özellikleri özetle incelediğimizde;

1.Restaurant Otomasyon Sistemi Hızlı Kurulum Sihirbazı

hizli-kurulum

  • Posmaks, işletmelerin restaurant otomasyon sistemine geçişini hızlandırmak için ilk kurulum aşamasında karşınıza HIZLI KURULUM SİHİRBAZINI sunar. Hızlı kurulum sihirbazı 5 adımda temel özellikleri ile işletmelere POSMAKS kullanmaları için hızlı bir başlangıç sunar.

  • HIZLI KURULUM SİHİRBAZI ile kolayca işletme ya da işletmelerinizi sisteme dahil edebilirsiniz.

  • İşletmenize ait kat, bölge ve masa planınızı kolayca ekleyebilirsiniz.

  • Üretim yerleri: Eğer işletmenizde birden fazla üretim yeri bulunuyor ise bunları bu aşamada ekleyebilirsiniz. (Örnek: Mutfak, Çay Ocağı, Unlu Mamüller vs.)

  • Stoklar: Bu aşamada stok kalemlerinizi tek tek girebilirsiniz. Bu aşamada posmaks stok kalemlerinizi girerken arzu ederseniz ilgili stok kalemlerinin elinizdeki miktarlarınıda sisteme girebilirsiniz.

  • Hızlı ürün ekleme:Bu Hızlı Kurulum Sihirbazının son aşamasında ürünlerinizi hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Burada adındanda anlaşıldığı üzere hızlı birşekilde giriş yapılması için Ürün üretim yeri, stok içeriği gibi birkaç bilgiyi girerek ürünlerinizi sisteme ekleyebilirsiniz.

2.Restaurant Otomasyon Sisteminizi kullanmaya başlayın

GİB Zorunlu E-Adisyon (eAdisyon) Uygulaması Nedir?

Posmaks Dijital İşletme Çözümleri

eAdisyon Sistemi ve İşletme Yönetim Sistemi Çözüm Kataloğu

  • Dijital Dönüşüm Çözümleri
  • eAdisyon Sistemi Hakkında Bilgilendirme